OGŁOSZENIA PARAFIALNE z 17 stycznia 2021

https://liturgia.wiara.pl/doc/410980.II-Niedziela-Zwykla-rok-B

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela Zwykła


Od 18 do 25 stycznia przypada TYDZIEŃ POWSZECHNEJ MODLITWY O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN pod hasłem: Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc (por. J 15,5–9). Trwajmy na modlitwie o jedność wszystkich uczniów Jezusa.

Centralne nabożeństwo w ramach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan odbędzie się  20 stycznia w środę o godz. 18:00 w  Archikatedrze Oliwskiej.


Informacja dotycząca kolędy w internecie i gablocie. https://judagdynia.pl/2021/01/09/koleda-2020-2021/


W związku ze wznowieniem zajęć w szkole w klasach I-III zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszamy na spotkania do kaplicy z zachowaniem norm epidemicznych:

  • Szkoła 39 klasy A i B poniedziałek (25.01.) godz. 19.00
  • Szkoła 39 klasy C i D wtorek (26.01.) godz. 19.00
  • Szkoła 43 klasy A, B, C i rodzice dzieci innych szkół środa (27.01.) godz. 19.00.

Rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w czwartek (28.01.) na godz. 19.00 do kaplicy.


Polecamy lekturę prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego.


Składamy serdeczne podziękowanie za wspólną Eucharystię i modlitwę, za posługę przy świątyni, za złożone ofiary, te złożone na tacę oraz te przekazane na konto parafialne, dziękujemy za ofiary kolędowe złożone na tacę i dokonane przelewem, za wszelkie dary serca, za prace stolarskie, za troskę o czystość świątyni i pomoc przy odśnieżaniu oraz za wszelką pomoc i życzliwość.

Przypominamy, że zgodnie ze wskazaniami duszpasterskimi księdza biskupa Jacka Jezierskiego administratora apostolskiego Archidiecezji Gdańskiej z racji sytuacji epidemicznej w tym roku:

  1. wizyty duszpasterskiej – kolędy nie ma
  2. z racji zaistniałych okoliczności skierowana jest prośba do wiernych o dobrowolne wsparcie parafii ofiarą, która miała być przeznaczona na parafię w czasie kolędy:
  3. położoną na tacę (koperta z napisem KOLĘDA)
  4. bądź przekazaną przelewem na konto parafialne (z dopiskiem dodatkowym KOLĘDA);
  5. Jednocześnie poleca, by ktoś z członków rodziny (głowa rodziny) wspólnie z domownikami w stosownym dniu pomodlił się, pobłogosławił mieszkanie wodą święconą.

Szczegóły wskazań w gablocie i na stronie internetowej parafii.

Woda święconą można otrzymać w zakrystii po każdej mszy św.

Przypominamy jednocześnie, że w tych szczególnych okolicznościach nowi Parafianie proszeni są o dokonanie w biurze parafialnym wpisu do kartoteki parafialnej w celu potwierdzenia ich przynależności do wspólnoty parafialnej.Polecamy lekturę prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego.


Składamy serdeczne podziękowanie za wspólną Eucharystię i modlitwę, za posługę przy świątyni, za złożone ofiary w 2 niedzielę miesiąca, te złożone na tacę oraz te przekazane na konto parafialne, za ofiary składane przy żłóbku na Bazylikę Narodzenia Pańskiego w Jerozolimie, za ofiary na misje, dziękujemy za ofiary kolędowe złożone na tacę i dokonane przelewem, za wszelkie dary serca, za prace remontowe, za modlitwę za ks. Tadeusza oraz za wszelką pomoc i życzliwość.

Jako wspólnota parafialna i jednocześnie Wspólnota Uwielbienia św. O.Pio otrzymaliśmy podziękowanie za dar świątecznego Bożonarodzeniowego wsparcia dzieła hospicyjnego. Dziękujemy zatem wszystkim którzy wsparli adwentowe dzieło darem swojego serca.Przy pojawieniu się opadów śniegu prosimy o pomoc przy odśnieżaniu. Rano zbiórka godz. 6.00. Wieczorem na 1 godz. przed nabożeństwem.promujemy

Promujemy

współpracujemy

Dziękujemy

współpracujemy także z...