OGŁOSZENIA PARAFIALNE z 24 września 2023

25 niedziela zwykła

Dziś w ostatnią niedzielę września (24.09.) przypada 109 Dzień Migranta i Uchodźcy. To dzień naszej modlitwy i troski o ludzi, którzy z racji biedy i wojen potrzebują naszego zrozumienia, troski i wsparcia w szukaniu nowego domu.

W piątek (29.09.) przypada Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Módlmy się o uwolnienie od zła za ich przyczyną oraz zdrowie duszy i ciała.

Od niedzieli (01.10.) rozpoczyna się październik – miesiąc różańca św.

Jednocześnie w przyszłą niedzielę przypada I niedziela miesiąca (01.10.) Msza św. o godz. 7.30 a po Mszy św. różaniec i spotkanie formacyjne.

Rodzice dzieci I Komunii św. oddają deklaracje udziału dzieci w katechezie parafialnej według ustalonego na spotkaniu harmonogramu.

Informacja dla kandydatów do bierzmowania:

Spotkanie katechetyczne w poniedziałek (25.09.) o godz. 18.45.

Zapraszamy dzieci i młodzież do duszpasterskiej grupy Liturgicznej Służby Ołtarza. Spotkanie w kaplicy w poniedziałek (25.09.) o godz. 17.00.

 

W Internecie i na stronie diecezjalnej inne ogłoszenia diecezjalne.

Informujemy Parafian, że w październiku z racji przypadającego odpustu w 4 niedzielę miesiąca (22.10.) sakrament chrztu udzielany będzie w 2 i 3 niedzielę miesiąca (08 i 15.10.)

Polecamy prasę katolicką: nowy numer Gościa Niedzielnego.

 

Polecamy trosce Parafian intencje mszalne. Pan intencji i wolne terminy w gablocie.

Składamy serdeczne podziękowanie za wspólną Eucharystię, za złożone ofiary, dziękujemy za troskę o czystość świątyni i otoczenia oraz wszelką pomoc i życzliwość.


promujemy

Promujemy

współpracujemy

Dziękujemy

współpracujemy także z...