Prosimy o modlitwę za ks. proboszcza Tadeusza

AKTUALIZACJA: 28 grudnia 2020

W imieniu ks. proboszcza pragnę poinformować Parafian, że ks. Tadeusz opuścił szpital, ale ze względu na stan zdrowia po kolejnej operacji, przebywa poza parafią oraz przechodzi dalsze leczenie pooperacyjne
i dalszą rekonwalescencję wśród swoich bliskich. Dziękuje Wszystkim za wsparcie, modlitwę i zrozumienie oraz życzenia świąteczne. Prosi dalej Wszystkich o modlitwę w Jego intencji.

AKTUALIZACJA: 21 grudnia 2020

Pragnę poinformować Parafian i Przyjaciół naszej wspólnoty parafialnej, że ks. Tadeusz od wtorku (21.12.) znów przebywa w szpitalu i jest po kolejnym zabiegu operacyjnym. Wyrażając wdzięczność za dar modlitwy, wsparcia i zrozumienia, prosi nas o dalszą modlitwę.

AKTUALIZACJA: 17 grudnia 2020

W imieniu ks. proboszcza pragnę poinformować Parafian, co już zostało przekazane w czasie nabożeństw adwentowych, że ks. Tadeusz opuścił szpital, ale ze względu na stan zdrowia po ciężkiej operacji, którą przechodził w stanie zagrożenia życia, znajduje się nadal poza parafią i przechodzi rekonwalescencję wśród swoich bliskich pod ich opieką. Dziękuje jednocześnie Wszystkim za wsparcie, modlitwę i zrozumienie. Prosi dalej Wszystkich o modlitwę w Jego intencji i trwanie we wspólnocie. W związku z kończącym się Adwentem, od dziś ( 17.12.) zaczyna się adwentowe liturgiczne bezpośrednie przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia i w ostatnim tygodniu jaki został (gdyż za tydzień święta) proszę o bieżące sprawdzanie informacji dotyczących życia parafialnego i działań duszpasterskich i liturgicznych. Liczę na współpracę, pomoc i życzliwość w tej trudnej dla wszystkich z racji koronawirusa ale i parafii sytuacji.

Drodzy Parafianie. Bardzo prosimy o modlitwę w intencji ks. Tadeusza naszego proboszcza. Znajduje się obecnie w szpitalu na oddziale chirurgicznym i czeka go dziś prawdopodobnie w nocy operacja. Msza św. w w Jego intencji o szybki powrót do zdrowia w piątek (11.12.) o godz. 7.30 (dodatkowo) i w sobotę (12.12.) o godz. 8.30 (dodatkowo). Dziękujemy za modlitewną pamięć.
promujemy

Promujemy

współpracujemy

Dziękujemy

współpracujemy także z...