Msza św. niedzielna z parafii o godz. 9.30 i 11.00

W niedzielę (29.03.) o godzinie 9:30 na stronie na Facebooku naszej parafii i na stronie jak się uda technicznie jest możliwość przeżycia Mszy św. online z 5 Niedzieli Wielkiego Postu z homilią i ogłoszeniami z naszej parafii. O godz. 11.00 druga Msza św. dostępna na stronie parafialnej i Facebooku również.

Niech ten czas okaże się duchowo bogaty w łaskę modlitwy na wielkopostnej drodze kwarantanny duchowej i cielesnej.
Pamiętajmy o dyspensie od obecności na niedzielnej Mszy św. właściwie obejmującej wszystkich. Liczba uczestników Mszy św. i nabożeństw bezwzględnie nie może przekraczać 5 osób oprócz posługujących. I może się okazać, że wielu nie skorzysta na żywo ze Mszy św. Pierwszeństwo mają zamawiający intencje mszalne i ich rodziny. Plan intencji w gablocie i internecie. Zachęca się wszystkich do skorzystania z dyspensy. Można również po przeżyciu mszy św. w środkach masowego przekazu skorzystać i poprosić o Komunię św. Do zobaczenia na wizji. Zrobiliśmy to byście mieli źródło, nie narażali siebie i bliskich. Szczegółowe porady duchowe i pobożnościowe również w utworzonej zakładce KORONAWIRUS. Prosimy również o polubienie i polecenie naszej strony Facebooka
https://www.facebook.com/judagdynia/ i You Tube
https://www.youtube.com/user/judagdynia , co pozwoli nam zwiększyć zasięg i możliwości techniczne transmisji . Szczęść Boże.
promujemy

Promujemy

współpracujemy

Dziękujemy

współpracujemy także z...