Sympozjum „Nadużycia seksualne wobec dzieci i młodzi...

0608-pedofilia-toJak pomóc osobie molestowanej oraz molestującej – to zagadnienie podejmie wielu wybitnych prelegentów. Osoby molestowane i molestujące możemy znaleźć w Kościele i świecie – dlatego zapraszamy na pierwsze w Polsce sympozjum interdyscyplinarne dotyczące tego tematu. Chcemy pomóc zrozumieć, co dzieje się z duchowością osoby molestowanej oraz jakie deficyty utrwalą się w jej psychice. By pomagać skutecznie nie wystarczy tylko intuicja, która w tej mierze często nas zwodzi. Potrzeba rzetelnej wiedzy.

Sympozjum patronuje Arcybiskup Metropolita Gdański Sławoj Leszek Głódź, Marszałek Województwa Pomorskiego, Prezydenci Trójmiasta, Rektor UG. Zaszczyci nas swoją obecnością była premier RP i ambasador przy Stolicy Apostolskiej Hanna Suchocka, mianowana przez papieża Franciszka na członka Papieskiej Komisji ds. Ochrony Nieletnich.

Na zakończenie sympozjum przewidziany jest panel dyskusyjny, na którym będzie można zadać prelegentom pytania.

Będzie możliwość otrzymania certyfikatu z uczestnictwa w sympozjum. Szczególnie gorąco zapraszamy wszystkich spowiedników, kierowników duchowych, katechetów oraz nauczycieli i wychowawców.

Co:  Sympozjum naukowe „Nadużycia seksualne wobec dzieci i młodzieży – spojrzenie interdyscyplinarne”

Gdzie: Aula Jana Pawła II, Gdańsk Oliwa

Kiedy: 28 czerwca 2014 (sobota) godz. 9.00–14.30

Koszt:30 zł

Zapisy: www.snegdansk.pl

Organizator: Szkoła Nowej Ewangelizacji Gdańsk Stowarzyszenie św. Mikołaja Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich
promujemy

Promujemy

współpracujemy

Dziękujemy

współpracujemy także z...