Boże prowadź! św. Krzysztofie wspomagaj!

W sobotę (25.07.) przypada Święto św. Jakuba Apostoła. Jest to również dzień wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców. Polecamy kierowców wszelkich pojazdów mechanicznych oraz podróżujących Wszechmogącemu Bogu, aby dobrze, mądrze, roztropnie, w duchu przykazania miłości i w stanie trzeźwości korzystali z pojazdów mechanicznych i troszczyli się o bezpieczeństwo na drogach. Zapraszamy na wspólną Mszę św. wszystkich kierowców, podróżujących, aby modlić się o szczęśliwe podróże i powroty do domów.

Boże, daj mi pewną rękę i bystre oko, abym nikomu nie wyrządził
żadnej szkody. Nie pozwól Dawco życia, bym się stał przyczyną śmierci lub kalectwa, a także zachowaj od nieszczęścia i wypadku. Pohamuj pokusę nadmiernej szybkości. Oby piękno stworzonego przez Ciebie świata i radości Twojej łaski towarzyszyły mi na zawsze. Amen

Obrzęd  poświęcenia samochodów i wszelkich pojazdów (motocykli, skuterów, rowerów i innych) będzie miał miejsce na placu kościelnym po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00. (wjazd na plac drugą bramą). Zapraszamy co roku po Boże błogosławieństwo.

Pamiętaj, wszędzie, również na drogach jesteśmy chrześcijanami, uczniami Jezusa Chrystusa!

Zdjęcia z uroczystości poświęcenia w galerii.
promujemy

Promujemy

współpracujemy

Dziękujemy

współpracujemy także z...