KOLĘDA (2018/19) NOWE!

 

WIZYTA DUSZPASTERSKA

KOLĘDA 2018/2019

Niedziela 2.12.   I Niedziela Adwentu
poniedziałek 3.12. od 16.00 ul. Żelazna blok nr 16 B 
wtorek 4.12. od 16.00 ul. Żelazna blok nr 16 A
środa 5.12.   Modlitwa Uwielbienia – I środa miesiąca: godz. 18.00
czwartek 6.12. od 16.00 ul. Żelazna blok nr 18 B   
piątek 7.12.   I piątek miesiąca – dzień spowiedzi św. i Komunii św.
sobota 8.12   Uroczystość Niepokalanego Serca NMP
Niedziela 9.12.   II Niedziela Adwentu
poniedziałek 10.12. od 16.00 ul. Żelazna blok nr 18 A 
wtorek 11.12. od 16.00 ul. Żelazna blok nr 20
środa 12.12. od 16.00 ul. Żelazna blok nr 25
czwartek 13.12. od 16.00 ul. Żelazna blok nr 29          
piątek 14.12. od 16.00 ul. Żelazna (domki)/ Rogali  
sobota 15.12.   Wigilia dla samotnych i potrzebujących
niedziela 16.12.   III Niedziela Adwentu
poniedziałek 17.12. od 16.00od 16.00 ul. Żelazna blok nr 10ul. Unruga blok nr 111A i blok nr 111B
wtorek 18.12. od 16.00 ul. Metalowa (domki) / ul. Wolframowa  
środa 19.12. od 16.00 ul. Rtęciowa (domki)
czwartek 20.12. od 16.00 ul. Uranowa (domki) / ul. Ołowiana
piątek 21.12.   Wigilie grup duszpasterskich
sobota 22.12.    
niedziela 23.12.   IV Niedziela Adwentu
poniedziałek 24.12.   WIGILIA
wtorek 25.12.   I DZIEŃ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
środa 26.12.   II DZIEŃ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
czwartek 27.12. od 16.00od 16.00 ul. Platynowaul. Aluminiowa
piątek 28.12. od 16.00 ul. Metalowa blok nr 20   
sobota 29.12.   Koncert kolędowy
niedziela 30.12.   Niedziela Świętej Rodziny
poniedziałek 31.12.18   Sylwester
wtorek 01.01.19   Nowy Rok – Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi
środa 02.01.   Modlitwa Uwielbienia – I środa miesiąca: godz. 18.00
czwartek 03.01. od 16.00 ul. Żeliwna (domki)ul. Żeliwna blok nr 19   
piątek 04.01.   I piątek miesiąca dzień spowiedzi św. i Komunii św.
sobota 05.01.   I sobota miesiąca – wizyta u chorych: godz. 8.30-13.00
sobota 05.01. od 14.00 ul. Żarnowiecka
niedziela 06.01.   Niedziela – Dzień Pański – Święto Trzech Króli
poniedziałek 7.01. od 16.00od 16.00 ul. Żeliwna blok nr 23ul. Żeliwna blok nr 25      
wtorek 8.01. od 16.00od 16.00 ul. Żeliwna blok nr 5 ul. Żeliwna blok nr 21
środa 9.01. od 16.00 ul. Żeliwna blok nr 12
czwartek 10.01. od 16.00 ul. Żeliwna blok nr 10                         
piątek 11.01. od 16.00od 16.00 ul. Unruga blok nr 106ul. Rtęciowa blok nr 36
sobota 12.01.    
Niedziela 13.01.   Niedziela – Dzień Pański – Niedziela Chrztu Pańskiego
poniedziałek 14.01. od 16.00od 16.00 ul. Unruga blok nr 122ul. Manganowa blok nr 1
wtorek 15.01. od 16.00 ul. Manganowa (domki)
środa 16.01. od 16.00od 16.00. ul. Manganowa blok nr 5ul. Manganowa blok nr 7
czwartek 17.01. od 16.00od 16.00 ul. Uranowa blok nr 19ul. Uranowa blok nr 42
piątek 18.01. od 16.00od 16.00 ul. Uranowa blok nr 21 ul. Rtęciowa blok nr 15
Sobota 19.01.    
Niedziela 20.01.   Niedziela – Dzień Pański – II Niedziela Zwykła
poniedziałek 21.01. od 16.00 ul. Unruga (domki nr-y nieparzyste) 
wtorek 22.01. od 16.00 ul. Unruga (domki nr-y parzyste)
środa 23.01. od 16.00 ul. Unruga blok nr 108            
czwartek 24.01. od 16.00 Ul. Pucka
piątek 25.01. od 16.00 ul. Czernickiego
sobota 26.01.    
niedziela 27.01.   Niedziela – Dzień Pański – III Niedziela Zwykła
poniedziałek 28.01. od 16.00 ul. Miedziana                               
wtorek 29.01. od 16.00 ul. Irydowa, Potasowa, Kadmowa
środa 30.01. od 16.00 ul. Chromowa, Cynkowa, Magnezjowa i Mosiężna
czwartek 31.01. od 16.00 ul. Stalowa, Niklowa, Srebrna
piątek 1.02.   I piątek miesiąca – dzień spowiedzi św. i Komunii św.
sobota 2.02.   I sobota miesiąca – odwiedziny chorychDzień Życia Konsekrowanego

MB Gromnicznej

niedziela 3.02   Niedziela – Dzień Pański -IV Niedziela Zwykła
poniedziałek 4.02. od 16.00 ul. Złota (domki – nieparzyste)
wtorek 5.02. od 16.00 ul. Złota (domki – parzyste)       
środa 6.02.   Modlitwa Uwielbienia – I środa miesiąca: godz. 18.00
czwartek 7.02.   I czwartek miesiąca – adoracja godz.15.00-18.00
piątek 8.02.    
sobota 9.02. od 14.00 Kolęda dodatkowa

Zakończenie kolędy i dorocznej wizyty duszpasterskiej 2018/2019

niedziela 10.02   Niedziela – Dzień Pański – V Niedziela Zwykła

11-24.02.2019

Ferie zimowe
 

promujemy