Ogłoszenia na 27 niedzielę zwykłą

asasas

Dzisiejsza niedziela (08.10.) obchodzona jest w Kościele jako tzw. DZIEŃ PAPIESKI pod hasłem: „Idźmy naprzód z nadzieją.

Arcybiskup Metropolita Gdański zaprasza mieszkańców Gdyni na uroczystości które rozpoczną się o godz. 16.30 u stóp Gdyńskich Krzyży.W naszej parafii godz. 21.00 Apel Jasnogórski.

W tym dniu przed kościołem zbiórka na fundusz stypendialny Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Nabożeństwo różańcowe:

  • W tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00.
  • W niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30.
  • DZIECI piątek o godz. 17.00.
  • MŁODZIEŻ z dorosłymi w piątek o godz. 18.30.

Kandydaci do bierzmowania spotykają się na modlitwie różańcowej w poniedziałek (09.10.) o godz. 18.30.

W tym tygodniu dzieci przygotowujące się do I Komunii św. nie mają katechezy w salce. Dzieci wraz z rodzicami gromadzą się w środę (11.10.) na nabożeństwo poświęcenia różańca św. o godz. 17.00 (wszystkie grupy)

Zapraszamy dzieci i rodziców na modlitwę różańcową w piątek o godz. 17.00.
W piątek (13.10.) przypada dzień fatimski, nasza modlitwa o nawrócenie i pokutę.

Zapraszamy w sposób szczególny na Mszę św. o godz. 18.00 i różaniec w intencji uszanowania Boga w przestrzeni publicznej i pokoju na świecie.

Po modlitwie różańcowej procesja światła wokół świątyni (w zależności od pogody), dlatego prosimy zabrać ze sobą świece.

W piątek (13.10.) rozpoczynamy Nowennę do św. Judy Tadeusza Apostoła przed Uroczystością odpustową, która odbędzie się w niedzielę (22.10.).

W sobotę (14.10.) przypada Dzień Edukacji Narodowej. Pamiętajmy w modlitwie o naszych nauczycielach, którzy uczyli nas i uczą wiedzy i mądrości życia.

Kartki na Wypominki znajdują się na stojaku z tyłu kościoła, wypominki i ofiary można składać w zakrystii.

Pamiętajmy o intencjach Mszy św. za zmarłych.

Polecamy prasę katolicką: Gościa Niedzielnego.

W związku z Obywatelską Inicjatywą Ustawodawczą „Zatrzymaj Aborcję”, która służy pomocy w ratowaniu przed aborcją nienarodzonych dzieci podejrzanych o niepełnosprawność lub chorobą w przyszłą niedzielę (15.10.) będzie można złożyć swoje poparcie poprzez podpis na stosownej liście. Podpisy zbierane będą po każdej Mszy św. (Dane łącznie z nr PESEL – dowód osobisty).

Dziękujemy za wspólną Eucharystię i świadectwo wiary, za złożone ofiary z racji II niedzieli miesiąca, dziękujemy za troskę o czystość świątyni i jej otoczenia, za prace jesienne przy zieleni oraz za wszelką okazaną pomoc dobroć i życzliwość.
promujemy

Promujemy

współpracujemy

Dziękujemy

współpracujemy także z...