Zaproszenie na chrześcijański film

89763529_640Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowy pokaz filmu „The Human Experience” tym razem w Trójmieście.

Po pokazie zapraszamy również gorąco na spotkanie z członkami projektu: www.thehumanexperience.pl

TERMIN: 7 czerwca, godzina 19.00

MIEJSCA: Parafia Bożego Ciała w Gdańsku-Morenie, ul. Piecewska 9

OPIS FILMU:
W filmie „The Human Experience” młodzi bohaterowie (Jeff i Michael) rozpoczynają poszukiwania odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące każdego z nas: „Po co żyję?, Kim jest człowiek?”. Wyruszają najpierw do środowisk bezdomnych w Nowym Jorku, gdzie to zamieszkują z nimi w slumsach. Podczas wielu godzin rozmów i wspólnie spędzonych dni na nowojorskich ulicach, doznają niezwykłego ciepła i życzliwości od ludzi, dla których właśnie ulica jest jedynym domem. Po tych doświadczeniach udają się do Peru, spotykając miejscową ludność. Wreszcie trafiają do Afryki, gdzie to pracując z chorymi na AIDS jak i z dziećmi ulicy, doświadczają czegoś niespotykanego. Ich życiowa wyprawa, spotkania z ludźmi, wymiana doświadczeń lecz przede wszystkim podróż do własnego wnętrza powoduje, iż film porusza serca i umysły tysięcy widzów na całym świecie. Co więcej pokazuje, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych. Bowiem z odrobiną wiary w siebie i w innych ludzi możemy pokonać wszelkie losowe przeciwności i problemy!

Film „The Human Experience” – prawdziwa historia dwójki braci, był wyświetlany już w 25 krajach na całym świecie. Pokazywano go zarówno na najsłynniejszych uczelniach świata, takich jak: Yale University, Princeton, Dartmouth College, jak i na tych mniej znanych w Finlandii czy też Meksyku.
Wyświetlany był żołnierzom Armii Amerykańskiej i ich rodzinom, finansistom i bankierom, studentom, naukowcom, przywódcom duchowym i religijnym, pracownikom fizycznym, robotnikom, lekarzom, nauczycielom. Na specjalnie zorganizowanych pokazach w prywatnych firmach, restauracjach, klubach, aulach akademickich, obejrzało go prawie 500.000 osób na całym globie! Widzowie byli, różnego koloru skóry, zawodu, wyznania, wreszcie odmiennego pochodzenia społecznego i wyznawanych poglądów.
W Polsce film również odbił się dużym echem, a jego pokazy cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Szacujemy, że film wyświetliliśmy w ponad 300 miejscach w Polsce, a także w ponad 100 szkołach w naszym kraju, od roku 2012.
W Trójmieście pokaz odbędzie się po raz pierwszy!

Czas trwania pokazu: 2 godziny: 90 minut filmu + spotkanie i dyskusja

ORGANIZATORZY:

The Human Experience
oraz Your Event Success

ZGŁOSZENIA oraz BILETY dostępne:

– mailowo pod adresem beata@youreventsuccess.pl

– w Księgarni Ichtis przy ul. Piwna 19/21 w Gdańsku

– oraz bezpośrednio u organizatorów pod nr telefonu 784044877.

Koszt biletu: 20 PLN/ osobę.

W przypadku wszelkich informacji organizacyjnych kontakt z Beatą Zakrzewską, tel. 784-044-877,beata@youreventsuccess.pl
promujemy

Promujemy

współpracujemy

Dziękujemy

współpracujemy także z...