Wieczór Modlitwy Młodych

Illustration: Truth and Lie

Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Gdańskiej zaprasza młodzież na kolejny Wieczór Modlitwy Młodych, który odbędzie się w piątek, 17 października br. w parafii pw. Św. Michała Archanioła w Sopocie.

Temat – „Piekielnie oszukani czyli dlaczego zło nie mówi nam prawdy? Świętość jest piękna za swojej natury”

19.00  – śpiew, uwielbienie Jezusa 19.45  – przedstawienie grup 20.00  – blok ewangelizacyjny (katecheza, przedstawienie teatralne przygotowane przez              młodych, świadectwa, śpiew) 21.30  – kawa, ciasto, czas integracji 22.15  – adoracja Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo uczestników 23.15  – modlitwa nad uczestnikami (okazja do modlitwy wstawienniczej) 00.00 – zakończenie spotkania

To spotkanie wpisuje się w program obchodów XIV Dnia Papieskiego w naszej Archidiecezji. Jest też kolejnym punktem przygotowania duszpasterskiego i ewangelizacyjnego do Światowych Dni Młodzieży w 2016 roku. Zachęcam kapłanów, siostry zakonne oraz katechetów do licznego przybycia z młodzieżą, na ten pełen radości wieczór.

Informacje organizacyjne można znaleźć na stronie: www.wieczormodlitwy.pl oraz na Facebooku-u. Pytania proszę kierować pod numer 513 390 514 oraz drogą mailową:
nowak.krzysztof@wp.pl
promujemy

Promujemy

współpracujemy

Dziękujemy

współpracujemy także z...