Forum : MŁODZI I MIŁOŚĆ

plakat_forum_mimm

Żyjemy w czasach narastającego kryzysu kultury, którego przejawem jest kult skrajnego indywidualizmu. Młodzież, korzystając z takiego przekazu poprzez muzykę, film, internet, imprezowy styl bycia,  łatwo może ulec życiowemu zagubieniu. Prowadzi to do narastających trudności w budowaniu dojrzałych relacji oraz sprzyja postawom  uzależnieniowym.

Istnieje zatem pilna potrzeba ukazania sposobów tworzenia trwałych relacji, a także autentycznego rozwoju wolnego od uzależnień i innych dysfunkcji.  W tym celu przez 17 lat organizowaliśmy głównie dla gimnazjalistów Festiwal „Młodzi i Miłość”.

Teraz stawiamy kolejny krok,  podejmując inicjatywę Forum „Młodzi i Miłość” – Gdańsk Letnica 2013, adresowaną do młodzieży szkół średnich i studentów. Spotkanie odbędzie się 19  listopada o godz. 17.00 we wspaniałej sali PGE Atom Club na PGE Arena. Wybór miejsca nie jest przypadkowy. Kojarzy się ono z wielkimi zwycięstwami, jak również i porażkami. Podobnie jest w międzyludzkich relacjach, które  są  płaszczyzną największych wygranych jak i klęsk.

Podczas Forum będziemy korzystać z doświadczenia wybitnego eksperta dr Jacka Pulikowskiego, który wygłosi prelekcję pt. „Przepis na udany związek”. Usłyszymy, świadectwa życia młodzieży i sportowców,  podejmiemy modlitwę do Ducha Świętego –  Odnowiciela ludzkiej miłości. Imprezę rozgrzeje występ zespołu „God

 

Zapraszamy do PGE Atom Club na PGE Arena 19 listopada od godz. 17:00 do 21:00 (wejście od strony sektora VIP). Wstęp wolny!
promujemy

Promujemy

współpracujemy

Dziękujemy

współpracujemy także z...