KOLĘDA (2016/17)

 

 

 

WIZYTA DUSZPASTERSKA

KOLĘDA 2016/2017

Niedziela 4.12.   II Niedziela Adwentu
poniedziałek 5.12. od 16.00 ul. Żelazna blok nr 29          
wtorek 6.12. od 16.00 ul. Żelazna blok nr 25
środa 7.12. od 16.00 ul. Żelazna blok nr 20
czwartek 8.12.   Uroczystość Niepokalanego Serca NMP
piątek 9.12. od 16.00 ul. Żelazna blok nr 18 A 
sobota 10.12    
Niedziela 11.12.   III Niedziela Adwentu
poniedziałek 12.12. od 16.00 ul. Żelazna blok nr 18 B   
wtorek 13.12. od 16.00 ul. Żelazna blok nr 16 A
środa 14.12. od 16.00 ul. Żelazna blok nr 16 B 
czwartek 15.12. od 16.00 ul. Żelazna (domki)/ Rogali  
piątek 16.12. od 16.00 ul. Metalowa (domki) / ul. Wolframowa  
sobota 17.12.    
niedziela 18.12.   IV Niedziela Adwentu
poniedziałek 19.12.  od 16.00 ul. Żelazna blok nr 10
ul. Unruga blok nr 111A i blok nr 111B
wtorek 20.12.    
środa 21.12.    
czwartek 22.12.    
piątek 23.12.    
sobota 24.12.   WIGILIA
niedziela 25.12.   I DZIEŃ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
poniedziałek 26.12.   II DZIEŃ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
wtorek 27.12. od 16.00 ul. Metalowa blok nr 20   
środa 28.12. od 16.00 ul. Unruga (domki nr-y parzyste)
czwartek 29.12. od 16.00 ul. Unruga (domki nr-y nieparzyste) 
piątek 30.12. od 16.00 ul. Uranowa (domki) / ul. Ołowiana
sobota 31.12.16   Sylwester
niedziela 01.01.17   Nowy Rok
– Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi
poniedziałek 02.01. od 16.00 ul. Platynowa
ul. Aluminiowa
wtorek 03.01. od 16.00 ul. Pucka                   
środa 04.01. od 16.00 ul. Złota (domki – parzyste)                          
czwartek 05.01. od 16.00 ul. Złota (domki – nieparzyste)
piątek 06.01.   Uroczystość Objawienia Pańskiego
- Święto Trzech Króli
oraz I piątek miesiąca
sobota 07.01.  od 14.00 I sobota miesiąca
ul. Żarnowiecka
niedziela 08.01.    
poniedziałek 09.01. od 16.00 ul. Stalowa, Niklowa, Srebrna
wtorek 10.01. od 16.00 ul. Irydowa, Potasowa, Kadmowa
środa 11.01. od 16.00 ul. Chromowa, Cynkowa, Magnezjowa i Mosiężna
czwartek 12.01. od 16.00 ul. Miedziana                               
piątek 13.01. od 16.00 ul. Czernickiego
Sobota 14.01. od 14.00 ul. Rtęciowa blok nr 36
Niedziela 15.01.    
poniedziałek 16.01. od 16.00 ul. Rtęciowa (domki)
wtorek 17.01. od 16.00 ul. Unruga blok nr 122
ul. Manganowa blok nr 1
środa 18.01. Od 16.00. ul. Manganowa blok nr 5 i blok nr 7
czwartek 19.01. od 16.00 ul. Manganowa (domki)
piątek 20.01. od 16.00 ul. Unruga blok nr 108            
Sobota 21.01. od 14.00 ul. Unruga blok nr 106               
Niedziela 22.01.    
poniedziałek 23.01. od 16.00 ul. Uranowa blok nr 21
ul. Rtęciowa blok nr 15
wtorek 24.01. od 16.00 ul. Uranowa blok nr 19 i blok nr 42
środa 25.01. od 16.00  ul. Żeliwna blok nr 23 i blok nr 25      
czwartek 26.01. od 16.00 ul. Żeliwna blok nr 5 i blok nr 21
piątek 27.01. od 16.00 ul. Żeliwna blok nr 12
sobota 28.01. od 14.00 ul. Żeliwna (domki)
ul. Żeliwna blok nr 19   
niedziela 29.01.    
poniedziałek 30.01. od 16.00 ul. Żeliwna blok nr 10                        
wtorek 31.01. od 16.00 KOLĘDA DODATKOWA

ZAKOŃCZENIE wizyty duszpasterskiej

 


promujemy