OGŁOSZENIA PARAFIALNE z 17 czerwca 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

17 czerwca 2018 

11 Niedziela Zwykła

Nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w tygodniu w połączeniu z wieczorną Mszą św. o godz. 18.00 a w niedzielę po mszy św. o godz. 7.30.

W piątek (22.06.) przypada zakończenie roku szkolnego i katechetycznego oraz całorocznej działalności formacyjnej grup duszpasterskich. Zachęcamy wszystkich do modlitwy dziękczynnej za czas nauki a na czas wakacji prosimy o przygotowane i czyste serca poprzez sakrament pokuty i pojednania.

W sobotę (23.06.) przypada dzień Ojca. Modlimy się za ojców, by na wzór św. Józefa byli dobrymi i pełnymi miłości, wiary oraz mądrości rodzicami, wychowawcami i pedagogami wobec swoich dzieci.

Prosimy rodziców dzieci, które od września b.r. będą się przygotowywać do Uroczystości I Komunii św. w 2019 roku zamieszkałych na terenie naszej parafii, o zgłaszanie ich udziału w katechezie parafialnej w czasie otwarcia biura parafialnego.

W gablocie: Informacja o spotkaniu członków Róż Żywego Różańca w kościele św. Mikołaja w Gdyni – Chylonii.

Polecamy prasę katolicką: Gość Niedzielny.

Dziękujemy za wspólną Mszę św., za złożone ofiary, za troskę o czystość świątyni i placu kościelnego, za prace przy zieleni, dziękujemy za wszelkie dobro, pomoc i życzliwość.

 


promujemy